Grafikus, látványtervező álláslehetőség Ajkán

3D látványtervezőt keresünk épületek homlokzatainak, lakások, irodák, üzletek, éttermek látványterveinek elkészítéséhez, valamint 2d-s kreatív grafikai anyagok elkészítésére, és kiadvány-szerkesztési feladatokra.

Állás, munka területe(i):

  • 3d modellező
  • látványtervező grafikus
  • kiadványszerkesztő, képszerkesztő

Munkavégzés helye:

  • Ajka

A fényképes önéletrajzokat portfólióval, bruttó bérigény megjelölésével kérjük elküldeni a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • fotórealisztikus belsőépítészeti és homlokzati 3D látványtervek készítése
  • 3d modellezés
  • 2d és 3d kreatív koncepciók megvalósítása
  • kiadványok grafikai koncepciójának megalkotása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások

  • 3DStudio Max, Vray, Photoshop magas szintű ismerete
  • látványtervezői tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • kiemelkedő precizitás, kreatív gondolkodás, gyorsaság, kitartás, terhelhetőség
  • csapatjátékos hozzáállás

Előnyök

  • 2d-s grafika és kiadvány-szerkesztési ismeretek, InDesign, Illustrator, Acrobat programok ismerete
  • német, angol nyelvtudás
  • tapasztalat nyomdai előkészítésben, nyomdatechnológiai ismeretek
  • legalább 2 éves grafikusi tapasztalat

Amit kínálunk

  •  versenyképes és pontos fizetés
  • komoly szakmai fejlődési lehetőség
  • stabil háttér
  • változatos feladatok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!