Audiológus/Értékesítési munkatársnak álláslehetőség Ajkán

Audiológus/Értékesítési munkatárs

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cég

keres ajkai üzletébe munkatársat, 8 órás munkarendbe.

Ha rád igaz, hogy:

  • Középfokú egészségügyi/audiológus végzettséggel rendelkezel;
  • Szeretnél fix munkaidőben dolgozni
  • Értékesítési, és/vagy egészségügyi területen szerzett tapasztalattal bírsz;
  • Nyitott vagy a munkáltató által kínált szakirányú végzettség megszerzésére;
  • Kiválóan tudsz és szeretsz is emberekkel kommunikálni;
  • Nagyfokú empátiával rendelkezel;

Feladatok:

  • Hallásgondozási feladatok elvégzése
  • Egyéni megoldások ajánlása
  • A készülékek személyre szabása
  • Üzletmenet zökkenőmentes biztosítása
  • Adminisztráció vezetése

Amit ajánlunk:

  • stabil multinacionális háttér
  • fix munkaidő
  • folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, profi csapat
  • versenyképes juttatási csomag

Amennyiben szeretnél egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelelsz a fenti elvárásoknak, kérlek, hogy a pozíció megnevezésével és bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzodat küld el részünkre a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye: Ajka

Információk az állásról