Fizikai, segéd, betanított munka

Baromfigondozó állás borsodpusztai baromfitelepünkön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kislőd
Fizetés: Bruttó 230000 - 280000 / hónap
2019. 09. 13. 12:59

Borsodpusztai baromfitelepünkre baromfitelepi segédmunkás munkakörbe felvételt hirdetünk azonnali kezdéssel.

A munkaidő napi 8 órában 06:45-15:30-ig tart.

Folyamatos munkavégzés, hétvégi munka esetén hétköznapi pihenőnappal.

Határozatlan idejű szerződés, 3 hónap próbaidő kikötésével.

Feladatok:

  1. A rábízott növendékállományok etetését elvégezni
  2. Az elhullott növendékek összegyűjtése és az állománylapban történő nyilvántartása.
  3. Az itatórendszer működésének ellenőrzése, tisztítása.
  4. A ventilláció ellenőrzése, kapcsolása.
  5. A vakcinák bekeverése, kiadagolása a vakcinaadagolóval.
  6. A vitaminok adagolása.
  7. Az alom forgatása, kezelése.
  8. Az állomány oltása az előírás szerint.
  9. Az állomány rendszeres (heti) mérlegelése.
  10. Az állomány csoportosítása, súly szerinti válogatása.
  11. A takarmány etetése a technológiában leírtak szerint.
  12. Az ólak előterének, környékének rendezése, tisztán tartása.
  13. A fertőtlenítő edények feltöltése, cserélése.
  14. Az ól hőmérsékletének ellenőrzése és az állomány korának megfelelő hőmérséklet tartása.
  15. A napi vízfogyasztás feljegyzése.

Elvárások:

  1. munkába járás megoldása egyénileg
  2. 8 általános iskola
  3. terhelhetőség

Amit kínálunk:

  1. versenyképes fizetés,
  2. munkába járás támogatása,
  3. családias légkör,
  4. stabil vállalati háttér,
  5. hosszú távú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése