Fizikai, segéd, betanított munka

Villamos karbantartó pozícióba kollegát keresünk!

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ajka
2018. 07. 09. 11:49

Feladatok:
• gyártósori elektromos berendezések üzemben tartása, javítása;
• villamos karbantartási dokumentációk kezelése;
• gépek, berendezések tervszerű karbantartása, nyomon követése, javítása;
• épület állagmegóvásával kapcsolatos munkák;
• új berendezések elektromos bekötése, üzembe helyezése;
• tartalék alkatrészek szükség szerinti igénylése, nyomon követése;

Elvárások:
• elektroműszerész vagy villanyszerelő végzettség;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• önálló, precíz munkavégzés;
• több műszakos munkarend, hétvégeken készenléti idő vállalása (20% készenléti pótlékkal);

Előny:
• 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Új munkatársainknak versenyképes jövedelmet, vonzó juttatás-csomagot (kedvezményes étkezés, Cafeteria, kiemelt útiköltség-térítés), fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk multinacionális környezetben. Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát (fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél) a következő címre várjuk:
E-mail: job_hungary@payergroup.com
Payer Industries Hungary Kft.
Személyügyi osztály
8400 Ajka, Sport utca 27.
Tel.: +36 88 520 097

Motivációs levelében, ill. önéletrajzában kérjük, tüntesse fel a megpályázott munkakört.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése