Mérnök, műszaki, villamossági

Folyamatmérnök pozícióban álláslehetőség Ajkán juttatásokkal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Ajka
2017. 09. 06. 16:38

Ajkai partnerünk új projektjei támogatásához keresünk folyamatmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • termelési folyamatok műszaki támogatása
  • részvétel új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatokban és ezek mérnöki koordinálása (sorok, gépek-, készülék beszerzése, gyártási folyamatok kidolgozása)
  • aktív részvétel LEAN projektekben.
  • változások kezelése, bevezetése, nyomon követése
  • hatékonyság növelő és veszteségcsökkentő intézkedések meghatározása
  • hibaelemzésekben és gyökér-ok elemzésekben való aktív részvétel
  • gyártási dokumentációk készítése, karbantartása

Elvárások:

  • gépészmérnök- vagy villamosmérnök végzettség
  • 2-3 év gyártási területen szerzett tapasztalat (autóipar előnyben)
  • hiba/reklamáció kezelés alapszintű ismerete (8D, Pareto-elemzés, 5WHy, Ishikawa, stb.)
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban
  • gyakorlatias szemlélet, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelmet, szociális juttatás-csomagot (kedvezményes étkezés, Cafeteria juttatás, útiköltség-térítés)

Elérhetőség: *osz.mate@whc.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése